• O mnie

  • mgr katarzyna dudek

  • psycholog

  • seksuolog

  • psychoonkolog

O MNIE

Katarzyna Dudek - psycholog w Berlinie i Strzegomiu

Jestem psychologiem, dyplomowanym seksuologiem, psychoonkologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcje certyfikacji.

Prowadzę prywatny gabinet terapii i wsparcia psychologicznego w Berlinie, dla osób poszukujących pomocy w języku polskim oraz prywatny gabinet w Strzegomiu.

 

EDUKACJA

 

Jestem absolwentką psychologii ( specjalność kliniczna) na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Dwuletnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kierownictwem prof. dr hab. Marii Beisert. Przeszłam ścieżkę specjalizacyjną kursów doskonalących z zakresu seksuologii w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie przy Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS, Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu, Studium Interwencji Kryzysowej w Grupie Interwencji Psychologicznej i Szkoleń ARCAN w Bielsku –  Białej. Obecnie kształcę się w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznwczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam także kursy m.in. z uzależnień behawioralnych, choreoterapii psychologicznej oraz szkolenia: HIV/AIDS, różnice płci, pomoc psychologiczna osobom transpłciowym oraz metody diagnostyczne w seksuologii pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych związanych z wykonywaną praktyką.

 DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Warsztatach Terapii Zajęciowej i Dziennym Odziale Psychiatrycznym Poradni Zdrowia Psychicznego. Obecnie prowadzę prywatną praktykę psychologiczno-psychoterapeutyczną

* * *

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, zgodnie z których wytycznymi oraz kodeksem etycznym realizuję swoją pracę zawodową

* * *

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji (prof. Maria Beisert, mgr Wiesław Sokoluk, dr Izabala Pawłowska).